BMSK Beruházási, Műszaki Fejlesztési, Sportüzemeltetési és Közbeszerzési Zrt.

Műszaki ellenőr

(álláspályázat)

allaspalyazat [@] bmsk.hu

Főbb feladatok, felelőségek:

Magasépítési beruházások megvalósítása során
magasépítési (ME-É),
építménygépészeti (ME-G),
építményvillamossági (ME-V),
mélyépítési és mélyépítési műtárgyak (ME-M),
közlekedési építmények (ME-KÉ), valamint
vízgazdálkodási építmények (ME-VZ)
szakterületen az építőipari kivitelezési tevékenységről szóló 191/2009. (IX.15.) Korm. rendelet szerinti műszaki ellenőri feladatok elvégzése és dokumentálása.
A projektek tervszerinti megvalósulásának elérése, különös tekintettel a műszaki tartalomra, költségvetésekre, építtetői igényekre.

A fentiek értelmében:
• a végleges építésügyi hatósági engedélyben és a hozzá tartozó, jóváhagyott, engedélyezési záradékkal ellátott tervdokumentációban, valamint a kivitelezési tervekben foglaltak betartatása;
• az építőipari kivitelezési tevékenység, az építési-szerelési munka szakszerűségének ellenőrzése a végleges építési (létesítési) engedély és a hozzá tartozó jóváhagyott építészeti-műszaki dokumentáció, valamint a kivitelezési dokumentáció alapján;
• az építmény kitűzése helyességének, szükség esetén a talajmechanikai, környezetvédelmi és egyéb felmérések, vizsgálatok megtörténtének ellenőrzése;
• az építési napló(k) ellenőrzése, a bejegyzések és egyéb jegyzőkönyvek ellenjegyzése, észrevételezése;
• a hibák, hiányosságok, eltérések dokumentálása, feltüntetése az építési naplóban;
• a műszaki, illetve gazdasági szükségességből indokolt tervváltoztatásokkal kapcsolatos javaslatok megtétele;
• a munkák eltakarása előtt azok mennyiségi és minőségi ellenőrzése;
• az átadás-átvételi eljárásban való részvétel;
• egyes építményfajták műszaki teljesítmény-jellemzőinek ellenőrzése, a technológiával összefüggő biztonsági előírások betartásának ellenőrzése;
• a beépített építési termékek teljesítmény nyilatkozatai meglétének ellenőrzése;
• az építési műszaki ellenőri feladatok elvégzésének dokumentálása az építési naplóban;
• részvétel a helyszíni bejárásokon, tervtárgyalásokon, kooperációkon, tervdokumentációk mennyiségi és minőségi ellenőrzése, észrevételezése;
• kapcsolattartás a társ osztályokkal, tervezőkkel, kivitelezőkkel, szakági kollégákkal;
• folyamatos beruházási állapotjelentés készítése, a kivitelezési munkák fényképes dokumentálása, e-naplók ellenőrzése, vezetése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Felsőfokú műszaki végzettség.
• Legalább 5 éves releváns, magasépítési beruházásokban szerzett tapasztalat.
• A jogosultság megszerzéséhez szükséges szakmai tapasztalat vagy aktív szakmagyakorlási jogosultság (engedély és nyilvántartásba vétel a fentebb jelölt szakágak bármelyikén).
• Precíz munkavégzés, együttműködési képesség.
• Egyéni és csapatban történő feladatellátás.
• Magas szintű problémamegoldó és kommunikációs képesség.
• Rugalmasság, stressztűrő képesség.
• Felhasználói szintű számítógépes felhasználói ismeret (MS Office irodai alkalmazások, MS Project), egyéb irodai szoftverek készségszintű használata.
• B kategóriás vezetői engedély.
• Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• A tevékenység ellátásához szükséges további aktív Magyar Mérnöki Kamarai vagy Magyar Építész Kamarai jogosultság (engedély és nyilvántartásba vétel a fentebb jelölt további szakágak bármelyikén).
• Felhasználói szintű számítógépes felhasználói ismeret tervezőprogramoknál (Autocad, vagy Archicad).
• Nagyberuházások műszaki ellenőrzésében vagy lebonyolításában szerzett hazai vagy nemzetközi tapasztalat.
• Költségvetési támogatásból megvalósult magasépítési beruházásokban szerzett műszaki ellenőri tapasztalat.
• Közbeszerzési tapasztalat.

Amit kínálunk:

• Határozatlan idejű, teljes munkaidős álláslehetőség.
• Vidám, fiatalos, támogató csapat.
• Összetett, felelősségteljes munka.
• Közlekedés munkaügyben: kulcsos autó (pool car) biztosításával.
• Versenyképes juttatási csomag.

Állás, munka területe (I):

• Építőipar, Ingatlan, Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

• Legalább 10 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

• Központi iroda: Budapest XIV. kerülete
• Egyeztetések: Magyarország egész területe

Munkakezdés várható időpontja:

• azonnal

Szükséges nyelvtudás:

• Nem igényel nyelvtudást

• Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz, bérigény megjelölésével.
• Iskolai végzettséget, szakképesítést igazoló okirat(ok) másolata.
• Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatoknak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.