BMSK Beruházási, Műszaki Fejlesztési, Sportüzemeltetési és Közbeszerzési Zrt.

Tervellenőr

(álláspályázat)

allaspalyazat [@] bmsk.hu

Főbb feladatok, felelőségek:

Magasépítési beruházások megvalósítása során
építészeti (É),
tartószerkezeti (T),
épületgépészeti (G),
épületvillamossági (V)
tervezési szakterületen a tervellenőrzési feladatok ellátása és dokumentálása.
Már elkészült tervdokumentációk ellenőrzése, valamint a folyamatban lévő tervezési munkákba való bekapcsolódás, a koncepcionális tervezéstől, egyeztetéstől a tervjóváhagyás kiadásáig.
A tervezési program, az engedélyezési valamint, a kivitelezési dokumentációnak vagy dokumentációrésznek:
• az épített környezet alakításáról és védelméről szóló törvényben (Étv.);
• az építési kivitelezési tevékenységről szóló kormányrendeletben;
• az országos településrendezési és építési követelményekről szóló kormányrendeletben;
• építésügyi és építésfelügyeleti hatósági eljárásokról és ellenőrzésekről, valamint az építésügyi hatósági szolgáltatásról szóló kormányrendeletben;
• egyéb vonatkozó jogszabályokban;
• az építési terv tartalmát megállapító kamarai szabályzatban
meghatározott követelményeknek való megfelelésének tartalmi és formai követelményekre kiterjedő ellenőrzése, tervellenőri nyilatkozat kiadása a vonatkozó jogszabályoknak és kamarai szabályzatok felhasználásával készített belső Tervellenőrzési szabályzatnak megfelelően.
Részvétel a tárgyalásokon, tervezői kooperációkon, kapcsolattartás a társ osztályokkal, társszakágakkal, külső közreműködőkkel.
Tervdokumentációk tartalmi ellenőrzése, hiánypótlás bekérése a tervezőtől, építtetőtől.

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Felsőfokú műszaki végzettség.
• Tervezői jogosultság, vezető tervezői cím a tevékenység ellátásához szükséges aktív, v. passzív kamarai jogosultság (engedély és nyilvántartásba vétel a fentebb jelölt szakágak bármelyikén).
• Legalább 10 éves releváns, magasépítési beruházásokban szerzett tapasztalat.
• Precíz munkavégzés, együttműködési képesség.
• Egyéni és csapatban történő feladatellátás.
• Magas szintű problémamegoldó és kommunikációs képesség.
• Felhasználói szintű számítógépes felhasználói ismeret (MS Office irodai alkalmazások), egyéb irodai szoftverek készségszintű használata.
• Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• A tevékenység ellátásához szükséges további aktív Magyar Mérnöki Kamarai vagy Magyar Építész Kamarai jogosultság (engedély és nyilvántartásba vétel a fentebb jelölt további szakágak bármelyikén).
• Nagyberuházások tervezésében, tervezői művezetésben, tervellenőrzésében vagy lebonyolításában szerzett hazai vagy nemzetközi tapasztalat.
• Költségvetési támogatásból megvalósult magasépítési beruházásokban szerzett tervellenőri tapasztalat.
• Közbeszerzési tapasztalat.
• Felhasználói szintű számítógépes felhasználói ismeret (Autocad vagy Archicad, tartószerkezeti tervezői szoftverek).

Amit kínálunk:

• Határozatlan idejű, teljes, vagy részmunkaidős álláslehetőség.
• Nyugdíjas munkavállalók jelentkezését is várjuk.
• Vidám, támogató csapat.
• Összetett, felelősségteljes munka.
• Közlekedés munkaügyben: kulcsos autó (pool car) biztosításával.
• Versenyképes juttatási csomag.

Állás, munka területe (I):

• Építőipar, Ingatlan, Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

• Legalább 10 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

• Központi iroda: Budapest XIV. kerülete
• Egyeztetések: Magyarország egész területe

Munkakezdés várható időpontja:

• azonnal

Szükséges nyelvtudás:

• Nem igényel nyelvtudást

• Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz, bérigény megjelölésével.
• Iskolai végzettséget, szakképesítést igazoló okirat(ok) másolata.
• Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatoknak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.