BMSK Beruházási, Műszaki Fejlesztési, Sportüzemeltetési és Közbeszerzési Zrt.

Tárgyi eszköz könyvelő

(álláspályázat)

allaspalyazat [@] bmsk.hu

Főbb feladatok, munkák:

– Tárgyi eszközök és immateriális javak teljes körű könyvelési feladatainak ellátása az államháztartási számviteli előírások szerint
– Tárgyi eszközökhöz kapcsolódó összes számviteli feladat ellátása (aktiválás, értékelés, értékcsökkenés, értékvesztés, kivezetés, eszközmozgások könyvelése, nyilvántartások vezetése mennyiségben és értékben, analitikus és főkönyvi nyilvántartások egyeztetése)
– Beruházási szerződések felülvizsgálata, minősítése számviteli szempontból
– Leltári körzetek karbantartása
– Leltározás előkészítése, leltárkészítési tevékenységben való részvétel, leltárfelvétel, egyeztetés, leltárkiértékelés, jóváhagyott leltáreredmények könyvelése
– adatszolgáltatási kötelezettségek teljesítésében való részvétel (statisztikák, elemzések, vagyonkataszteri jelentések, beszámoló mellékletei)

Az álláshoz tartozó elvárások::

– Legalább középfokú végzettség (érettségi)
– Számviteli terület iránti orientáltság
– Felhasználó szintű MS Excel ismeretek
– Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

– 1-2 év tárgyi eszköz könyvelés területén szerzett tapasztalat
– államháztartási számviteli tapasztalat
– SALDO Creator Integrált Számviteli Információs Rendszer ismerete
– Szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

– határozatlan idejű, teljes munkaidős álláslehetőség
– vidám, fiatalos, támogató csapat
– összetett, felelősségteljes munka
– modern, felszerelt iroda, mobiltelefon, számítógép
– versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:

– Központi iroda: Budapest XIV. kerülete
– Beruházások: Magyarország egész területe

Munkakezdés várható időpontja:

– 2021. II. negyedév.

Szükséges nyelvtudás:

– Nem igényel nyelvtudást

– Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz, bérigény megjelölésével.
– iskolai végzettséget, szakképesítést igazoló okirat(ok) másolata,
– nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatoknak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.