BMSK Beruházási, Műszaki Fejlesztési, Sportüzemeltetési és Közbeszerzési Zrt.

Műszaki előkészítő

(álláspályázat)

allaspalyazat [@] bmsk.hu

A munkakör leírása:

Magasépítési beruházások előkészítése és megvalósítása során az építtetői és beruházáslebonyolítói feladatokat végző szervezeti egység munkájának támogatása, műszaki adminisztrációs feladatok kezelése.

Főbb feladatok, felelőségek:

• a műszaki projekt team munkájának támogatása,
• műszaki tervdokumentációk, műszaki tartalmak előkészítése, ellenőrzése,
• beszerzési, közbeszerzési eljárás lebonyolításában való közreműködés, műszaki támogatás, műszaki és projekt dokumentációk összeállításában közreműködés, kapcsolódó dokumentációk karbantartása, rendezése, nyilvántartása, műszaki kérdések megválaszolásában való részvétel, ajánlatok ellenőrzése,
• szerződéskötések adminisztrációja, szerződésekhez szükséges mellékletek, műszaki tartalom rendszerezése, a teljesítés nyomon követése, változások kezelése,
• kivitelezés nyomon követése,
• műszaki ütemtervek naprakészen tartása,
• kapcsolattartás a társ osztályokkal, tervezőkkel, kivitelezőkkel, szakági kollégákkal,
• irodai és helyszíni egyeztetéseken való részvétel, projektkövetés, beszámolók, riportok készítése,
• jelentések, kimutatások készítése, adatbekérése, összeállítása,
• határidők nyilvántartása, betartatása,
• egyeztetés a hatóságokkal, harmadik felekkel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Legalább középfokú végzettség.
• Önálló munkavégzés, megbízható, precíz, pontos, dinamikus, monotonitást tűrő személyiség.
• Kiemelkedő problémamegoldó képesség, jó kommunikációs készség.
• Rugalmasság, stressztűrő képesség.
• Felhasználói szintű számítógépes felhasználói ismeret (MS Office irodai alkalmazások), egyéb irodai szoftverek készségszintű használata.
• Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• határozatlan idejű, teljes munkaidős álláslehetőség.
• pályakezdők jelentkezését is várjuk.
• vidám, fiatalos, támogató csapat
• összetett, felelősségteljes munka
• versenyképes juttatási csomag

Amit kínálunk:

• Határozatlan idejű, teljes munkaidős álláslehetőség.
• Vidám, támogató csapat.
• Összetett, felelősségteljes munka, fejlődési lehetőség.
• Versenyképes juttatási csomag.
• Műszaki irányú továbbtanulási ambíciók támogatása.

Állás, munka területe (I):

• Építőipar, Ingatlan, Projektmenedzsment

Munkavégzés helye:

• Központi iroda: Budapest XIV. kerülete

Munkakezdés várható időpontja:

• azonnal

Szükséges nyelvtudás:

• Nem igényel nyelvtudást

• Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz, bérigény megjelölésével.
• Iskolai végzettséget, szakképesítést igazoló okirat(ok) másolata.másolata,
• Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatoknak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.