BMSK Beruházási, Műszaki Fejlesztési, Sportüzemeltetési és Közbeszerzési Zrt.

Gépész szakági projektmenedzser

(álláspályázat)

allaspalyazat [@] bmsk.hu

Munkakör leírása

Magasépítési beruházások előkészítése és megvalósítása során az építési beruházások, valamint az építési beruházásokhoz kapcsolódó tervezési, mérnöki, közbeszerzési és kivitelezési folyamatok során a gépészeti szakág vonatkozásában a projekt és a felelős projektmenedzser gépészeti szakági műszaki támogatása, a projekt végig kísérésé a teljes megvalósulási folyamatban, az építtetői szempontok alapján.

Feladatok:

• az építtetői szempontok érvényre juttatása érdekében vizsgálja és véleményezi a gépészeti szakági terveket, vizsgálja a projekt energetikai előírásoknak való megfelelőségét,
• a felmerült kérdésekkel kapcsolatosan a projektmenedzsment bevonásával a tervezőkkel és a tervellenőrökkel egyeztet,
• szükség esetén közreműködik a közbeszerzési eljárások előkészítése és bonyolítása kapcsán felmerülő gépészeti szakági műszaki problémák megoldásában
• a kivitelezések során gépészeti szakági műszaki támogatást nyújt a projektmenedzsment részére
• a műszaki, illetve gazdasági szükségességből indokolt tervváltoztatásokkal kapcsolatos javaslatokat vizsgálja ill. véleményezi,
• szükség esetén bekapcsolódik az átadás-átvételi eljárásban adódó gépészeti műszaki problémák megoldásába,
• szükség esetén az épületgépészeti rendszerek műszaki jellemzőinek ellenőrzése,
• részt vesz a szükséges irodai és helyszíni egyeztetéseken, kooperációkon.

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Gépészmérnöki végzettség
• Legalább 3-5 éves releváns, építési beruházási folyamatokban szerzett tapasztalat
• Önálló, precíz, pontos munkavégzés, döntéshozatali képesség
• Strukturált gondolkodásmód, rendszer- és projektszemlélet
• Kiváló elemző és problémamegoldó képesség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség.
• Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség.
• Rugalmasság, stressztűrő képesség.
• Felhasználói szintű számítógépes felhasználói ismeret (MS Office irodai alkalmazások, MS Project), egyéb irodai szoftverek készségszintű használata.
• B kategóriás vezetői engedély.
• Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelenthet:

• Magyar Mérnöki Kamarai jogosultság az épületgépészet (G) szakágban.
• Nagyberuházások tervezésében, vagy lebonyolításában szerzett hazai vagy nemzetközi tapasztalat.
• Költségvetési támogatásból megvalósult magasépítési beruházásokban szerzett tapasztalat.
• Közbeszerzési tapasztalat.
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Autocad, vagy Archicad) • Uszodagépészeti rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat.

Amit kínálunk:

• határozatlan idejű, teljes, vagy részmunkaidős álláslehetőség.
• Nyugdíjas munkavállalók jelentkezését is várjuk.
• Vidám, fiatalos, támogató csapat
• Összetett, felelősségteljes munka.
• Versenyképes juttatási csomag.
• Műszaki irányú továbbtanulási ambíciók támogatása.

Állás, munka területe (I):

• Építőipar, Ingatlan, Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

• legalább 3 év szakmai tapasztalat.

Munkavégzés helye:

• Központi iroda: Budapest XIV. kerülete
• Egyeztetések: Magyarország egész területe

Munkakezdés várható időpontja:

• azonnal

Szükséges nyelvtudás:

• Nem igényel nyelvtudást

• Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz, bérigény megjelölésével.
• Iskolai végzettséget, szakképesítést igazoló okirat(ok) másolata.
• Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatoknak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.