BMSK Beruházási, Műszaki Fejlesztési, Sportüzemeltetési és Közbeszerzési Zrt.

Beszerzési munkatárs

(álláspályázat)

allaspalyazat [@] bmsk.hu

Főbb Feladatok, felelősségek:

• Beszerzéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, rendelések nyomonkövetése, visszaigazolások ellenőrzése, szállítási határidők figyelemmel kísérése
• Kapcsolattartás a szállítókkal, gyártókkal
• Gyártói portálok kezelése
• Készletelemzés, gazdálkodás
• Garanciális ügyintézés
• Társosztályokkal való együttműködés
• Leszállított áruk átvétele (egész ország területe)

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Minimum középfokú végzettség
• Tapasztalat beszerzés területen
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
• Nagyfokú önállóság, precíz munkavégzés, rugalmasság,
• Kiváló kommunikációs készség
• Csapatszellem
• Táblázat- és dokumentumkezelők ismerete
• Jó problémamegoldási képesség, szervezőképesség, stressztűrés
• B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• Hasonló területen szerzett tapasztalat
• Logikus gondolkodásmód, analitikus szemlélet
• Műszaki orientáltság
• Szakmai tapasztalat az építőipar vagy bútoripar területén
• RFID rendszer ismerete
• EKR, KEF rendszer ismerete

Amit kínálunk:

• komplex feladatok,
• szakmai fejlődési lehetőség,
• kiemelt állami projektekben való részvétel,
• változatos, értékteremtő munka,
• béren kívüli juttatási csomag,
• fejlesztő, támogató szakmai környezet.

Szükséges tapasztalat:

• 1-3 év szakmai tapasztalat.

Szükséges végzettség:

• Középiskola.

Szükséges nyelvtudás:

• Nem igényel nyelvtudást.

Munkavégzés helye:

• Budapest XIV. kerülete

Foglalkoztatás jellege:

• Teljes munkaidő

• Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz, bérigény megjelölésével.
• Iskolai végzettséget, szakképesítést igazoló okirat(ok) másolata.
• Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatoknak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.