BMSK Beruházási, Műszaki Fejlesztési, Sportüzemeltetési és Közbeszerzési Zrt.

Közbeszerzési referens

(állaspályázat)

allaspalyazat [@] bmsk.hu

Állás, Munka Területe(I):

• Jog, jogi tanácsadás

Főbb feladatok, felelőségek:

• közbeszerzési eljárások teljeskörű közbeszerzési szempontú (nemzeti és eu-s eljárásrend szerinti egyaránt) előkészítése és lebonyolítása ide nem értve a jogosultsághoz kötött ellenjegyzési feladatokat, ide értve azonban különösen:
közbeszerzési dokumentumok elkészítése, partnerekkel történő egyeztetése, az eljárás EKR rendszerben történő teljeskörű lebonyolítása, a lebonyolítás keretében szükségessé váló dokumentumok elkészítése, jóváhagyatása, EKR rendszerbe történő feltöltése, a közbeszerzési eljárási cselekményeken történő részvétel, szükség esetén a közbeszerzési szakértelem biztosítása a bírálóbizottságban, ajánlatok/részvételi jelentkezések közbeszerzési szempontú véleményezése/értékelése/bírálata, hirdetmények elkészítése és feladása, a nyertes ajánlattevővel történő szerződéskötésben történő közreműködés,
• közbeszerzési eljárásokhoz kapcsolódó koordinációs, nyilvántartási, közzétételi feladatok ellátása,
• kapcsolattartás szakértőkkel, partnerekkel, társigazgatóságokkal,
• partnerekkel és társigazgatóságokkal történő egyeztetéseken való részvétel,
• állásfoglalások, állásfoglalás kérések előkészítése közbeszerzési kérdésekben,
• közbeszerzési terv és közbeszerzési szabályzat elkészítésében történő közreműködés,
• status riportok és adatszolgáltatások teljesítése a feladatkörébe tartozó ügyekről,
• a közbeszerzési törvény hatálya alá nem tartozó, vagy kivételi körbe eső beszerzési tárgyakra vonatkozóan a mindenkor hatályos beszerzési szabályzatnak megfelelően beszerzési eljárások előkészítése és lebonyolítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Közbeszerzési referens képesítés.
• EKR rendszer gyakorlati ismerete
• Precíz munkavégzés, együttműködési képesség.
• Egyéni és csapatban történő feladatellátás.
• Magas szintű problémamegoldó és kommunikációs képesség.
• Felhasználói szintű számítógépes felhasználói ismeret (MS Office irodai alkalmazások), egyéb irodai szoftverek készségszintű használata.
• Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• Felsőfokú, jogász vagy műszaki végzettség.
• Ajánlatkérői oldalon építési beruházásokkal összefüggésben szerzett tapasztalat
• Államháztartási területen és/ vagy központi költségvetési keretből megvalósult beruházások kapcsán szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

• határozatlan idejű, teljes munkaidős álláslehetőség
• vidám, fiatalos, támogató csapat
• összetett, felelősségteljes munka
• modern, felszerelt iroda, mobiltelefon, számítógép
• versenyképes juttatási csomag

Szükséges tapasztalat:

• legalább 3 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

• Budapest XIV. kerülete

Munkakezdés várható időpontja:

• azonnal

Szükséges nyelvtudás:

• Nem igényel nyelvtudást

• Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz, bérigény megjelölésével.
• iskolai végzettséget, szakképesítést igazoló okirat(ok) másolata.
• nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatoknak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.