BMSK Beruházási, Műszaki Fejlesztési, Sportüzemeltetési és Közbeszerzési Zrt.

Támogatáskezelő munkatárs

(állaspályázat)

allaspalyazat [@] bmsk.hu

Munkakör:

A BMSK Zrt. által kezelt központi költségvetési támogatásból megvalósuló sportcélú fejlesztések, beruházások műszaki támogatása.

Főbb feladatok, felelőségek:

– Napi kapcsolattartás a kedvezményezettekkel, közreműködés a támogatási szerződés előkészítésében, megkötésében, a benyújtott műszaki dokumentumok tartalmi véleményezése, hiánypótoltatása.
– A támogatási szerződések adategyeztetése és kitöltése, jogi véleményezésre megküldése.
– A megkötött támogatási szerződésekkel kapcsolatban a támogatások lehívásához benyújtott számlák és egyéb dokumentumok műszaki tartalmi véleményezése.
– A beruházás megvalósításához szükséges közbeszerzési eljárásban történő közreműködés, beszerzések műszaki támogatása. A közbeszerzési eljárás lefolytatásához szükséges műszaki dokumentumok ellenőrzése.
– A tevékenységhez szükséges ellenőrzések végrehajtása, dokumentálása, a számítógépes nyilvántartási rendszerben való rögzítése.
– A támogatások műszaki nyomon követése.
– Önálló levelezés, kapcsolattartás az érintett kedvezményezettekkel, szervezetekkel.
– Hivatalos szervek által kért adatszolgáltatásban közreműködés.
– Könyveléssel történő folyamatos kapcsolattartás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

– Felsőfokú végzettség.
– Precíz munkavégzés, együttműködési képesség.
– Egyéni és csapatban történő feladatellátás.
– Magas szintű problémamegoldó és kommunikációs képesség.
– Felhasználói szintű számítógépes felhasználói ismeret (MS Office irodai alkalmazások), egyéb irodai szoftverek készségszintű használata.
– B kategóriás vezetői engedély,
– Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

– Felsőfokú Műszaki, vagy Mérnöki végzettség,
– Közbeszerzési tapasztalat.
– Építési beruházásokhoz kapcsolódó közbeszerzési jártasság akár ajánlattevői, akár ajánlatkérői oldalon.
– Támogatások ellenőrzésében szerzett tapasztalat.
– Államháztartási területen és/ vagy központi költségvetési keretből megvalósult beruházások kapcsán szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

– vidám, fiatalos, támogató csapat
– összetett, felelősségteljes munka
– modern, felszerelt iroda, mobiltelefon
– versenyképes juttatás

Állás, munka területe(I):

– Építőipar, Ingatlan
– Projektmenedzsment
– Közbeszerzés
– Építészmérnök
– Építőmérnök
– Mérnök
– Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat

– 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

– Nem igényel nyelvtudást

Munkakezdés várható időpontja:

– azonnal

Munkavégzés helye

– Budapest XIV. kerülete

– Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz, bérigény megjelölésével.
– iskolai végzettséget, szakképesítést igazoló okirat(ok) másolata,
– nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatoknak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.